wiarygodność

to

podstawa

Uczestniczyłeś w szkoleniu R2R?
Nauczyłeś się czegoś nowego?
A może już wykorzystałeś nabyte umiejętności? CZEKAMY NA TWOJE WRAŻENIA :)

dodane: 14.10.2018

przez: Oskar Tkaczyk

temat: Referencje

treść: R2R to nieszablonowa firma szkoleniowa zajmująca się różnego rodzaju ratownictwem, 1 pomocą, medycyną ratunkową. Ta nietuzinkowa szkoła zyskuje, gdyż prowadzona jest przez parę zapaleńców i pasjonatów ratownictwa- ratowników medycznych - Anię i Wojtk

dodane: 02.06.2018

przez: Robert Słupecki

temat: Szkolenie dla wychowawców 02-06-2018

treść: Miałem przyjemność wziąć udział w szkoleniu udzielania pierwszej pomocy,które było przeprowadzone przez P. Wojciecha. Najwyższy poziom. Rzetelna wiedza,bardzo profesjonalny sprzęt, mocno realistyczny.Mnostwo informacji,, z życia wziętych,, Polecam.

dodane: 13.01.2018

przez: Karolina

temat: Szkolenie dla KNBN UWM

treść: Niesamowita ekipa! Niesamowita wiedza! Profesjonalne szkolenia! Najlepsi z najlepszych!

dodane: 27.12.2017

przez: Damian Kołek

temat: Polecam

treść: Bardzo ciekawe i profesjonalnie przeprowadzone szkolenia z których można wynieść wiele cennych informacji. Szczerze polecam

dodane: 20.12.2017

przez: Stay Alive Med Michał Pawlik

temat: Polecam

treść: Serdecznie polecam współpracę oraz korzystanie z usług firmy Ready2Rescue :)

dodane: 19.12.2017

przez: Aleksandra Sinkiewicz

temat: :)

treść: Współpraca z Ready2Rescue to niezapomniane chwile. :) Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i szkolić się w sposób bardzo niestandardowy, trafiłeś pod dobry adres. Zaskakujące pomysły, praca w realnych warunkach, to wyróżnia Ready2Rescue :)

dodane: 19.12.2017

przez: Jan Błaszczyk

temat: Opinia o szkoleniu

treść: Szkolenia ekipy R2R w sposób jasny weryfikują na jakim poziomie są nasze umiejętności udzielania pomocy (czego w sumie uczymy się już od podstawówki). Często można się zdziwić jakie braki człowiek posiada, dopóki nie zweryfikuje swoich umiejętności.

dodane: 12.11.2017

przez: Urszula Kaczan - Familie.pl

temat: Współpraca www.Familie.pl z R2R

treść: Współpraca z ekipą Ready2Rescue to czysta przyjemność. Podczas warsztatów dla kobiet w ciąży "Przygoda z macierzyństwem" p. Ania i p. Wojtek przeprowadzili blok szkoleniowy z pierwszej pomocy! W doskonały sposób! :) Polecam!

dodane: 08.06.2017

przez: Mariola Jarząbek

temat: "4-dniowy obóz szkoleniowy dla nauczycieli i uczniów szkół prowadzących klasy mundurowe" - Wojtkowizna 1 A, Ośrodek "Leśne Wrota" k. Klewek 25-28.05.2017 r.

treść: Podczas obozu szkoleniowego miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z udzielania pomocy przedmedycznej. Dostaliśmy zadanie udzielenia pomocy poszkodowanemu w wypadku samochodowym. Ania,Wojtek i reszta wspaniale szkolą. Polecam!

dodane: 05.06.2017

przez: Wiola Karmiłowicz

temat: Obóz proobronny dla nauczycieli i uczniów szkół promujących klasy mundurowe

treść: Bardzo profesjonalne podejscie! Kreatywne zajecia byly przeprowadzone w sposob zrozumialy i ciekawy. Pozdrawiam :)

dodane: 04.06.2017

przez: Rafał Zawadzki

temat: Obóz proobronny dla nauczycieli i uczniów szkół promujących klasy mundurowe

treść: W dniach 25-28 maj 2017 roku odbył się obóz w którym miałem zaszczyt uczestniczyć. Wielkie podziękowania dla Panów i Pań z zajęć medycznych za zaangażowanie i włożone w to swoje siły. Oby tak dalej .

dodane: 02.06.2017

przez: Piotr Bartoszuk

temat: Obóz proobronny dla nauczycieli i uczniów szkół promujących klasy mundurowe.

treść: W dniach 25.05-28.05. 2017 roku wspólnie z uczniami klasy mundurowej ZSZ w Gołdapi uczestniczyłem w obozie szkoleniowym. Jednym z elementów szkolenia były zajęcia z pomocy medycznej. Bardzo realistyczne, profesjonalne i nietypowe. Super. Polecamy!!!

dodane: 30.05.2017

przez: Kunc Krzysztof

temat: szkolenie podczas obozu pro obronnego w ośrodku "Leśne Wrota"

treść: Zajęcia prowadzone ze względu na charakter obozu w taktycznym stylu ale także z sytuacjami które mogą zdarzyć się codziennie. Ekipa bardzo pozytywna dająca zastrzyk energii i chęci do działania.Byłem bardzo miłe zaskoczony :) polecam i pozdrawiam :))

dodane: 24.05.2017

przez: Ania Perz

temat: Szkolenie pierwszej pomocy

treść: We wrześniu uczestniczyłam w kursie pierwszej pomocy zorganizowanym przez Ready2Rescue na lotnisku Pyrlandia Boogie w Michałkowie. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre przygotowanie Ratowników nauczyło nas pomoc w pierwszych najważniejszych minutach

dodane: 10.05.2017

przez: Dawid Zieleniewski

temat: Szkolenie dla koła naukowego

treść: Ekipa Ready2Rescue to młodzi, energiczni, w pełni profesjonalni ludzie z pasją! Z całego serca mogę polecić szkolenia prowadzone przez nich. Miałem okazje uczestniczyć w nich dwukrotnie!

dodane: 14.04.2017

przez: Piotrek vel Ventyl

temat: Szkolenie na strefie spadochronowej w Ostrowie Wlkp.

treść: Odnoszę wrażenie, że takie szkolenia powinny być obowiązkowe. Nie tylko dla skoczków, ale dla każdego kto uprawia sport, prowadzi samochód..tak naprawdę każdy bez wyjątku. Kawał przydatnej wiedzy, profesjonalne szkolenie, realistyczne sytuacje.

dodane: 24.02.2017

przez: Katarzyna Błaszkiewicz

temat: Szkolenie w ŚDS 7niebo

treść: Bardzo owocne szkolenie, gdyż dzięki praktycznym ćwiczeniom zmuszeni byliśmy działać i ruszyć głową. Miła atmosfera, zajęcia prowadzone w małych grupach, przez co zespół szkolący mógł poświęcić uwagę dla każdego. Gorąco polecam!

dodane: 24.02.2017

przez: Ewa Głód-Strzelczyk

temat: Szkolenie w ŚDS 7niebo

treść: Szkolenie rewelacyjne, duża ilość ćwiczeń praktycznych i przekazanej wiedzy. Osoby prowadzące bardzo profesjonalne, pełne pasji i z odpowiednim podejściem do kursantów. Całodniowe zajęcia minęły nam jak chwilka. Dziękuję bardzo :)

dodane: 22.02.2017

przez: Marcin

temat: Szkolenie z pierwszej pomocy

treść: Na szkoleniu poznałem pozytywnie zwariowaną ekipę Instruktorów! Uczestniczyłem w realistycznych i zaskakujących pozoracjach, krótko mówiąc było warto. Dodatkowo otrzymałem baaaardzo dużo pozytywnej energii! Pozdrawiam i do zobaczenia Ekipo R2R! ;)

dodane: 20.02.2017

przez: Jola Kłodowska

temat: Szkolenia przed zawodami KPP

treść: Instruktorzy R2R przeprowadzili z nami kilka solidnych spotkań przygotowujących do zawodów. Uczyliśmy się głównie przez działanie i udzielanie pomocy w realistycznych pozoracjach. Każdy służył pomocą i chętnie odpowiadał na pytania, za co dziękujemy!

dodane: 19.02.2017

przez: Łukasz Rzeszotarski

temat: Cykl szkoleń przed Mistrzostwami KPP 2016 w Barczewie

treść: Regularne szkolenie przez R2R było bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem. Nie marnowaliśmy czasu. Od razu daje się odczuć doświadczenie i wysokie zaangażowanie instruktorów. Do tego kilka realistycznych pozoracji w terenie. POLECAM!

dodane: 16.02.2017

przez: Twarowska Natalia

temat: Ogólnopolskie zawody w ratownictwie w ramach KPP 2016

treść: Serdeczne podziękowania firmie "Ready2Recsue" za solidne przygotowanie do Ogólnopolskich zawodów w ramach KPP. Duża dawka wiedzy, motywacji do działania oraz zaangażowania ze strony Instruktorów.

dodane: 16.02.2017

przez: Daniel Janczyło

temat: Ogólnopolskie zawody w ratownictwie w ramach KPP 2016

treść: Pragnę podziękować firmie "Ready2Recsue" za profesjonalną pomoc przy przygotowaniach do Ogólnopolskich zawodów w ramach KPP, w trakcie których przeprowadzona została seria realistycznych symulacji, oraz spora ilość dobrych szkoleń.

instagram

linkedin