poznaj

nasz

zespół

ANIA MADEJ

"RUDA"

  • Ratownik medyczny
  • instruktor R2R
  • iskra zapalna idei szkoleń Ready2Rescue

Słynie z szalonych pomysłów – wyobraźni tak aktywnej kobiety obce są granice.
Dzięki temu pozoracje zawsze są niespodziewane i wymagają często nieszablonowego podejścia do problemu. Od lat zaangażowana w Stowarzyszenie Zawodowe Ratowników Medycznych – organizatorka wielu konferencji i warsztatów z zakresu ratownictwa medycznego. Absolutna pasjonatka motocykli i wszystkiego co z tym związane – począwszy od bezpieczeństwa, ghymkany, stuntu aż po instruktarz jazdy. Aktywny członek Stowarzyszenia Motocyklowego „Dawcy Uśmiechu” – gdzie organizuje pokazy, szkolenia, promuje bezpieczną jazdę. Prywatnie filigranowy wulkan energii i uśmiechu.

WOJTEK LICHOTA

"LICHY"

  • Ratownik medyczny
  • Instruktor R2R
  • „człowiek improwizacja”

Prowadząc zajęcia bazuje na wieloletnim doświadczeniu w Zespołach Ratownictwa Medycznego. Instruktor służb ratunkowych w Etiopii w 2017 roku.
Uczestnik kilku Misji Medycznych na Ukrainie. Członek Zespołu Ratunkowego Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej – w gotowości, ze spakowanym plecakiem by wyruszyć z misją ratunkową wszędzie tam gdzie zajdzie taka potrzeba. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń, zarówno tych związanych z jego pracą, jak i traktujących o jego pasjach: skoki spadochronowe, strzelectwo, sztuki walki – a w perspektywie wiele innych. Praca w zgranym zespole to jego żywioł. Człowiek, który wymazał ze swojego słownika „niemożliwe”.

ARTUR RADKIEWICZ

"RADEK"

  • Ratownik
  • Instruktor/Pozorant R2R
  • człowiek wszechstronnie nie do zdarcia

Bardzo wymagający i konkretny podczas pracy.
Wiarygodny gdy gra swoje role na pozoracjach. W jego słowniku brak pojęć „nie da się”, „nie mogę”. Pasjonat militariów i ratownictwa. Uczestnik zawodów medycznych. Na pozoracjach i treningach z uczestników wyciska maksymalne pokłady hartu ducha i psycho – fizycznych możliwości. Wydawać by się mogło, że uśmiech na stałe przykleił mu się do twarzy.

Chcesz dołączyć do zespołu?
Masz jakiś pomysł?

czekamy na ciebie!

Jesteś ratownikiem medycznym lub zajawkowiczem pierwszej pomocy?
Szkolisz z pasją w różnych warunkach? Masz aktorskie powołanie?
Porozmawiajmy o "wspólnej robocie"

instagram

linkedin